Ulubione

0 produktów

Polecamy

   Pudełka na pizzę dostępne od ręki.

    Kartony na pizzę

 

                Menu boxy

Jak prowadzić pizzerię ?

Otwieram garmażerkę

Talerze jednorazowe dla gastronomii

Talerze jednorazowe dla gastronomii

Posiadamy w sprzedaży talerze jednorazowe dla gastronomii. Większość popularnych produktów posiadamy na magazynie - wysyłamy w 24h, istnieje także możliwość odbioru osobistego w naszej hurtowni. Jeżeli poszukujesz jakiegoś talerza a nie udało Ci się go znaleźć na naszej platformie zapraszamy do kontaktu - postaramy się pomóc.

100pak.pl - u nas znajdziesz talerze jednorazowe niedzielone, II dzielne oraz III dzielne. Posiadamy talerze o różnej średnicy - te najbardziej popularne 220 mm, 205 mm jak i 160 mm; talerze z uszami i bez uszu.

Talerze jednorazowe można podzielić nie tylko pod względem rozmiaru ale także pod względem materiału z którego zostały wykonane - ma to niebagatelne znaczenie dla procesu produkcyjnego. Talerze wykonane z tworzywa PS NIE nadają się do używania w mikrofalówce, podobnie jak talerze jednorazowe z EPS natomiast zastosowanie tworzywa PP pozwala na podgrzewanie potraw w mikrofalówce.

Talerze jednorazowe pakowane są w zgrzewane worki (często po sto sztuk) a te w zbiorcze opakowania kartonowe. Minimum logistyczne na naszej platformie 100pak.pl to opakowanie (zgrzew) a wartości (ilości) talerzy w kartonach i kartonów na palecie podajemy w celu ułatwienia planowania logistyki.

Talerze jednorazowe plastykowe można podzielić na dwa rodzaje jakości: standard - mające bardzo dobry stosunek jakości do ceny oraz premium - dla najbardziej wymagających klientów. Nasze talerze jednorazowe wyróżnia doskonała jakość oraz ilość zgodna z zadeklarowaną. Posiadamy talerze do których można zastosować pokrywkę dzięki czemu nasza potrawa będzie chroniona. Talerze jednorazowe posiadamy w kolorze czarnym i białym ale pod indywidualne zamówienie możemy sprowadzić w innym kolorze. Sprawdź naszą ofertę na telerze jednorazowe100pak.pl, 2018-07-25