Kategorie

Ulubione

0 produktów

Polecamy

   Pudełka na pizzę dostępne od ręki.

    Kartony na pizzę

 

                Menu boxy

Jak prowadzić pizzerię ?

Otwieram garmażerkę

Regulamin

Regulamin 


1. Platforma 100pak.pl jest przeznaczona wyłącznie dla klientów prowadządzych działaność gospodarczą; więcej informacji znajduje się TUTAJ - nie realizujemy zamówień dla osób fizycznych. Właścicielm platrofmy jest Galpak Sp. z o.o. ul. Dr.Męcz. Majdnaka 74F Lublin NIP: 9462677090 z siedzibą w Lublinie.

2. Platforma 100pak.pl oświadcza, że nie udostępnia innym firmom, jak również osobom prywatnym, żadnych informacji dotyczących klientów korzystającym z ze sklepu internetowego ani żadnych szczegółów dokonywanych transakcji. Dokładamy najwyższych starań do zabezpieczenia danych osobowych naszych Klientów przed nieautoryzowanym dostępem zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

3. Prowadzimy legalną działalność gospodarczą i dokłada najwyższej staranności aby zawierane transakcje realizowane były zgodnie z obowiązującym prawem i satysfakcjonowały naszych Klientów.

4. Klient dokonując rejestracji lub zakupu bez rejestracji na platformie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu realizacji wyłącznie zamówienia.

5. Zamówienia są przyjmowane przez wypełnienie formularza zamówienia dostępnego na stronie platformy. Płatności należy dokonać wg sposobu wybranego podczas składania zamówienia. Sposoby płatności opisane są opublikowane w oddzielnym dokumencie w zakładce „Płatność i Dostawa”.

6. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Koszty transportu są opublikowane w osobnej zakładce „Płatność i dostawa”. Termin dostawy zazwyczaj nie przekracza 24 h w przypadku towarów które mamy na magazynie, towary na zamówienie to 7-14 dni roboczych, są jednak produkty wykonywane na zamówienie lub nie dostępne u dostawców od razu, wtedy termin dostawy może się wydłużyć o czym klient jest informowany.

7. Zwroty i reklamację należy zgłaszać korzytsając z danych kontaktowych dostępnych TUTAJ Przesyłki z towarem prosimy otwierać w obecności kuriera. Jeżeli towar jest niekompletny lub uszkodzony należy skontaktować się telefonicznie pod numery alarmowe podane na paczkach. Termin wydania reklamowych towarów zależny jest od producenta towaru i jest ustalany indywidualnie z kupującym. Zazwyczaj nie przekracza 14 dni roboczych.

8. Dokładamy najwyższych starań aby fotografie oraz opisy oferowanych towarów odpowiadały rzeczywistości w najwyższym możliwym stopniu

9. Towar sprzedawany na platformie 100pak.pl jest fabrycznie nowy, wolny od wad i jest objęty gwarancją producenta.

10. Zwrotom nie podlegają produkty wykonywane i sprowadzane na specjalne zamówienie klientów.

12. Platforma 100pak.pl zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizowanego zamówienia. W przypadkach uniemożliwiających dokonanie zamówienia nasza firma zobowiązuje się bezzwłocznie powiadomić Zamawiającego o zaistniałej sytuacji i jeśli została dokonana przedpłata, zostanie ona zwrócona.

13. Informacje na niniejszej platformie sprzedażowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawiają stanów magazynowych.