Kategorie

Ulubione

0 produktów

Polecamy

   Pudełka na pizzę dostępne od ręki.

    Kartony na pizzę

 

                Menu boxy

Jak prowadzić pizzerię ?

Otwieram garmażerkę

Menu boxy

Menu Boxy

Menu boxy albo inaczej boxy obiadowe to potoczna nazwa jednorazowych pojemników przeznaczonych dla gastronomii do pakowania dań na wynos. Opakowania te często nazywane są także boxami styropianowymi.

Zalety menu boxów

Menu boxy są bardzo chętnie stosowane w gastronomii z uwagi na liczne zalety. Mają świetny stosunek jakości do ceny, są lekkie, pojemne a do tego kompaktowe i łatwe w transporcie. Menu boxy przez dłuższy czas utrzymują temperaturę potrawy, są estetyczne i zajmują mało miejsca przy składowaniu. Dodatkową zaleta jest możliwość opisania dania na wieczku pojemnika.

Zastosowanie menu boxów

Menu boxy mają szerokie zastosowanie. Doskonale nadają się do pakowania drugich dań kuchni polskiej – np. kotlet+surówka+ziemniaki; w boxy nie dzielone można zapakować pierogi, kopytka, bigos czy makaron. Mniejsze pojemniki tego typu sprawdzą się do pakowania hamburgerów i hot-dogów.

Oferta na menu boxy

Menu boxy są stale dostępne na naszym magazynie. Towar jest gotowy do natychmiastowego odbioru, wysyłki lub dostarczenia przez nas do klienta. Posiadamy boxy obiadowe w różnych rozmiarach.

Sprawdź naszą ofertę na menu boxy.

 

Lista produktów

Pokaż:
36 72 108