Kategorie

Ulubione

0 produktów

Polecamy

   Pudełka na pizzę dostępne od ręki.

    Kartony na pizzę

 

                Menu boxy

Jak prowadzić pizzerię ?

Otwieram garmażerkę

Opakowania dla kuchni polowych

Opakowania dla kuchni polowych

Oferta dla firm prowadzących kuchnię polową

Prowadzisz kuchnię polową i szukasz sprawdzonego, rzetelnego dostawcy który będzie miał w ofercie opakowania jednorazowe dostępne od ręki w dobrych cenach ? Doskonale trafiłeś.

Biznes związany z wydawaniem posiłków z kuchni polowej wiąże się z obsługą dużej ilości klientów na świeżym powietrzu. Wszystko czego potrzebujesz mamy od ręki.

 

Dzwoń teraz - przygotujemy dobrą ofertę - 787-369-628

 

Flaczarki jednorazowe

Najpopularniejszym daniem wydawanym w kuchni polowej jest grochówka. Do podawania tej półpłynnej potrawy najlepiej sprawdzą się flaczarki – dostępne w dużych ilościach na naszym magazynie.

Sztućce jednorazowe

Twoi klienci muszą czymś jeść przygotowane przez Ciebie potrawy. Nasza firma dysponuje dużą ilością sztućców jednorazowych – zarówno sztaplowanych jak i konfekcjonowanych; mamy także sztućce ekologiczne: noże, łyżki i widelce oraz sztućce dla najbardziej wymagających klientów klasy superior.

Talerze jednorazowe

Zapewne będziesz potrzebował także talerzy jednorazowych – mamy je. Dysponujemy dużymi stanami magazynowymi talerzy jednorazowych zarówno ekologicznych wykonanych z papieru jak i plastykowych. Nasza oferta to talerze w różnych rozmiarach 15 cm, 18 cm, 20 cm, 22 cm … mamy także talerze jednorazowe z uszami.

Worki na śmieci

Twoi klienci po zjedzeniu posiłku będą potrzebowali śmietnika gdzie wyrzucą flaczarki, talerze i sztućce. Mamy szeroką ofertę worków na śmieci: 35 litrów, 60 litrów, 120 litrów, 160 litrów i największe 240 litrowe. Mocne, wytrzymałe, idealnie nadające się na naczynia jednorazowe i sztućce.

100pak.pl - uczciwy partner w biznesie