Kategorie

Ulubione

0 produktów

Polecamy

   Pudełka na pizzę dostępne od ręki.

    Kartony na pizzę

 

                Menu boxy

Jak prowadzić pizzerię ?

Otwieram garmażerkę

Sztućce konfekcjonowane

Sztućće konfekcjonowane - sztućce pakowane    

 

Jesteśmy producentem sztućców konfekcjonowanych. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników i park maszynowy dzięki czemu możemy sprostać realizacji dużych zamówień. W swojej ofercie posiadamy standardowe zestawy sztućców konfekcjonowanych w zestawach:

  • łyżka i serwetka

  • widelec i serwetka

  • nóż, widelec i serwetka

  • nóż, widelec, łyżka i serwetka

Standardowy zestaw konfekcji posiada serwetkę 33x33 białą jednowarstwową składaną na 16.
Oferowane zestawy sztućców konfekcjonowanych pakowane są w opakowania zbiorcze po 250 sztuk w kartonie oraz 48 kartonów na palecie. Minimum logistyczne to jeden karton.


   

   Sztućce konfekcjonowane dostępne w standardzie są do wyboru w kolorze białym i czarnym. Sztućce wysokiej jakości superior oferujemy w wersji transparentnej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy konfekcjonowanie sztućce także z przyprawami – solą i pieprzem oraz w niestandardowych zestawieniach zgodnie z zamówieniem. Istnieje możliwość zamówienia zestawu np. z patyczkami do sushi czy wykałaczkami. Sztućce konfekcjonowane możemy pakować w folię z nadrukiem (np. z logo klienta); istnieje także możliwość zamówienia nadruku na serwetce. Duże doświadczenie w konfekcjonowaniu sztućców pozwala nam na wykonywanie zamówień w oparciu o materiały dostarczone przez klienta.


Prosimy o kontakt poprzez poniższy formularz w celu otrzymania indywidualnej wyceny.

Oferta na sztućce konfekcjonowane zestawy.