Kategorie

Ulubione

0 produktów

Polecamy

   Pudełka na pizzę dostępne od ręki.

    Kartony na pizzę

 

                Menu boxy

Jak prowadzić pizzerię ?

Otwieram garmażerkę

Opakowania jednorazowe, sztućce, kartony na pizzę hurtownia producent

 

Najlepsza oferta na kartony, sztućce, opakowania jednorazowe

dzwon kom.787-369-628 lub pisz kontakt@100pak.pl

 

Kubki jednorazowe

Kubki jednorazowe są dostępne na naszym gagazynie od ręki. Mamy kubki z nadrukiem, kubki do napoi gorących, kubki plastykowe jak i ekologiczne kubki papierowe w różnych pojemnościach oraz kubki do podajników i do szejków. Oferujemy także wieczka i słomki do kubków.

Kubki

 

 

 

 

 

 

 

Kartony na pizzę

Kartony na pizzę od ręki dostępne w róznych rozmiarach. Wykonujemy nadruki na kartonach na pizzę zarówno w jdnym jak i wielu kolorach. Możemy także wykonać nadruk na boku kartonu, środku i spodzie. Bezpłatna obróbka projektu graficznego. Wieloletnie doświadczenie.

kartony na pizzę  

 

Opakowania cukiernicze

Szeroka oferta opakowań dla cukierni - karton na ciastka, pudełka na tort, podkłady do tortów, opakowania na ciastka i ciasteczka. W nasej ofercie mamy także dedykowane opakowania na pączki.

Dla Cukierni 

 

EKO - jednorazowe opakowania biodegradowalne

Posiadamy w ofercie opakowania jednorazwe biodegradowalne - wykonane z materiałów przyjaznych środowisku. Mamy talerze papierowe, kubki papierowe i inne opakowania i naczynia jednorazowe ekologiczne. Sprawdź naszą ofertę i pomóż naszej planecie.

 

Opakowania dla gastronomii

Centrum zaopatrzenia gastronomi w opakowania jednorazowe - talerze jednorazowe, kubki, miski, flaczarki, pojemnki na zupę, opakowania na obiad i wszystko co potrzebne do prowadzenia tego typu biznesu. Ponad 2000 palet towaru na magazynie. Gwarantujemy szybką dostawę, dobre ceny i towar dobrej jakości.

Opakowania 1-razowe

 

Street food - opakowania jednorazowe dla firm

Prowadzisz street food i szukasz sprawdzonego dostawcy ? Właśnie go znalazłeś. Mamy pełen asortyment opakowań jednorazowych: słomki, papier na frytki, tacki i widelczyki, kubki jednorazowe, papier na burgery a tekże rękawiczki jednorazowe i wszystko czego potrzebujesz do prowadzenia tego typu biznesu.

Street Food - gastronomia na wynos

 

Pojemniki na sałatki

Oferujemy pojemniki na sałatki i surówki w różnych rozmiarach dostępne od ręki.

 

Sztućce jednorazowe zestawy

Jesteśmy producentem sztućców jednorazowych w zestawach dlatego możemy Ci dać najlepsze ceny i zagwarantować dostępność towaru w różnych konfiguracjach. Typowe zestawy: nóż, widelec; i serwetka; nóż, widelec, łyżka i serwetka; łyżka i serwetka mamy dostępne od ręki. U nas kupisz także czarne sztućce jednorazowe. Dysponujemy także sztućcami transparentnymi superior. Wykonujemy konfekcjonowanie na zamówienie.

Pojemnki do zgrzewu

Nasza oferta to pojemnki obiadowe do zgrzewarki: niedzielone, II dzielne i III dzielne oraz pojemniki typu colt. Poejmnki do zgrzewarki w kolorze czarnym dostępne od ręki na naszym magazynie. U nas możesz zamówić ramki do zgrzewarki w dobrej cenie.

Wykonujemy nadruki na torbach papierowych

Wykonujemy nadruki na torbach papierowych metodą sitodruku zarówno w jednym jak i w wielu kolorach. Torby papierowe (najpopularniejsze wzory) mamy dostępne od ręki. Zapraszamy do współpracy.

Ramki do zgrzewarki Manupack i innych

Szukasz taniej, solidnej, nowej ramki do Twojej zgrzewarki - sprawdź naszą ofertą dopasowaną do pojemników typu Colt, poleników II i III dzielnych, jak i nie dzielonych. Nasze ramki do zgrzewarki.

 

Opakowania jednorazowe dla cateringu - kompleksowa oferta - dzwoń kom. 787-369-628