Kategorie

Ulubione

0 produktów

Polecamy

   Pudełka na pizzę dostępne od ręki.

    Kartony na pizzę

 

                Menu boxy

Jak prowadzić pizzerię ?

Otwieram garmażerkę

Nietypowe zastosowanie pojemników garmażeryjnych

10 nietypowych zastosowań dla pojemników garmażeryjnych.

 

Każdy z nas wie do czego stosowane są pojemniki garmażeryjne – my postanowiliśmy pokazać ich nietypowe zastosowanie.

  1. Morskie skarby

Każdy kto wrócił z dziećmi znad morza zna temat. Małe muszelki, kamyki czy patyczki z nadmorskiej plaży to „skarby” zebrane przez nasze pociechy. Mały pojemnik garmażeryjny doskonale sprawdzi się jako „pudełko na pamiątki”

  1. Dla majsterkowicza

Mały pojemnik garmażeryjny świetnie sprawdzi się jako pojemnik na śruby i inne małe elementy których nie brakuje podczas rozkręcania każdego sprzętu. Pojemniki można opisać dzięki czemu składając sprzęt będziemy wiedzieli które części są od którego elementu.

  1. Rosnące potwory

Ostatnio modne są zabawki dla dzieci które „wykluwają” się z „jajka” i rosną. Pęczniejąca zabawka powinna być zanurzona w wodzie a przeźroczysty pojemnik garmażeryjny nadaje się do tego idealnie – pozwala dziecku obserwować „wzrost” swojej zabawki.

  1. Czyszczenie pędzli

Malowania farbami wodnorozpuszczalnymi to jedna z ulubionych zabaw dzieci. Przychodzi czas kiedy twórczość artystyczna dobiega końca i pozostają brudne pędzle. Mały pojemnik garmażeryjny idealnie nadaje się do ich mycia – po skończonej czynności naczynie można wyrzucić.

  1. Porządek w warsztacie

Powiecie że są specjalne organizery na wszelkie drobiazgi pomagające utrzymać porządek w warsztacie – to prawda. Są jednak przedmioty na tyle duże że zwyczajnie do organizer się nie zmieszczą a pojemnik garmażeryjny nadaje się do tego idealnie. Dzięki temu że jest transparentny nie musimy go otwierać aby wiedzieć co jest w środku.

  1. Kuchenne eksperymenty

Nie mamy tu na myśli profesjonalnego zastosowania ale zabawy dzieci w kucharzy. Pojemniki garmażeryjne posiadają atesty a więc doskonale sprawdzą się np. do „przyrządzenia” galaretki.

  1. Lego

Klocki LEGO posiadają niezliczoną ilość bardzo małych elementów które łatwo gubić. Dla przykładu zestawy lego friends posiadają ich dużą ilość. Pojemnik garmażeryjny sprawdzi się do ich przechowywania.

  1. Porządek w kuchni

Trudno jest przechowywać ziemniaki w pojemnikach garmażeryjnych ale jako pudełko na czosnek czy pokrojoną cytrynę sprawdzi się doskonale. Jeszcze jedno – dzięki zamknięciu specyficzny zapach czosnku nie przedostanie się na zewnątrz.

  1. Grzechotka

Do zamkniętego pojemnika garmażeryjnego wrzucamy kilka małych klocków, oklejamy taśmą i mamy prostą zabawkę dla najmłodszych. Gwarantuję że wzbudzi ona zainteresowanie malucha.

  1. Zabawa w wodzie.

Pojemniki garmażeryjne są lekkie i unoszą się na wodzie – doskonale sprawdzą się jako baza do stworzenia łodzi. Ważna jest tu niska waga – statek zrobiony przez malucha bez problemu popłynie – wystarczy dmuchnąć.

Nasz jednorazowe pojemniki garmażeryjne.100pak.pl, 2018-09-05