Ulubione

0 produktów

Polecamy

   Pudełka na pizzę dostępne od ręki.

    Kartony na pizzę

 

                Menu boxy

Jak prowadzić pizzerię ?

Otwieram garmażerkę

Wyszukiwarka

Flaczaki i pojemniki na zupę

Flaczarki i pojemniki jednorazwe na zupę.

Oferujemy szeroki wybór flaczarek i pojemników jednorazowych dla gastronomii; wśród naszych pojemników znajdziesz także takie które nadają się do stosowania w kuchenkach mikrofalowych - dzięki czemu szybko podgrzejesz potrawę. Posiadamy pojemniki z tworzywa EPS - jest lekkie, trwałe i nieco przypomina styropian. Plusem tych pojemników jest dobra izolacja - ważne w wypadku dostawy - dłużej utrzymują ciepło dzięki czemu klient dostanie danie o odpowiedniej temperaturze. Pojemniki okrągłe EPS występują w kilku rozmiarach i co ważne istnieje możliwość dokupienia do nich przykrywek.

Najbardziej popularne flaczarki stosowanie do podawania dań na miejscu to białe pojemniki jednorazowe o pojemnościach 350ml, 550 lm i 750 ml. Sprawdzą się zarówno do podawania zup, flaków jak i dań w postaci półpłynnej. Flaczarki te posiadają uszy ułatwiające transport (nierzadko) gorącego posiłku. Flaczarki te dostępne są w kolorze białym.

Szeroka oferta opakowań jednorazowych to także flaczarki które mogą być używane w kuchenkach mikrofalowych. Wykonane są z tworzywa PP i mają bardzo szerokie zastosowanie: wyroby garmażeryjne, dania na wynos, dania gotowe, zupy, sałatki, surówki. Występują w dwóch kolorach: najpopularniejszym biały i eleganckim czarnym.

100pak.pl to szeroki wybór opakowań jednorazowych dla gastronomii. Istnieje możliwość zakupu w mniejszych ilościach - czyli w zgrzewach zazwyczaj po 50 lub 100 sztuk. A to nasze pojemniki jednorazowe na zupę.100pak.pl, 2018-07-27